Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Szanowny Kliencie,

25 maja 2018r. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych – z dnia 27 kwietnia 2016 r. ).

Z tego też powodu pragniemy Ciebie poinformować iż twoje dane są przechowywane w sposób bezpieczny w naszej firmie. Jako administrator przetwarzamy Twoje dane w celach związanych z:


Masz prawo sprawdzić, zmienić bądź prosić o usunięcie swoich danych z naszej bazy danych wysyłając maila na adres internet@tekanet.pl.

Czas Przetwarzania Danych

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

Administrator Danych Osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma F.P.H.U. TEKANET Konrad Niewiedział z siedzibą w 32-540 Trzebinia, ul. os. Widokowe 17/50. KONTAKT